Приїхав в гості, обікрав і… поплатився волею

У вересні минулого року житель сусіднього району скоїв крадіжку речей з будинку свого шполянського знайомого, який перебував у нетверезому стані. А днями його за це було засуджено на 6 років і 6 місяців.

Чоловік зайшов до знайомого в гості та виявив, що той спить у нетверезому стані. Скориставшись тим, що господар не за ним спостерігає, чоловік вирішив привласнити собі телевізор, антену до нього, цифровий тюнер та алюмінієвий посуд. За кілька днів поліцейські викрили нечистого на руку гостя.

— Шполянським відділом Смілянської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні відносно жителя сусіднього району, який скоїв на Шполянщині крадіжку поєднану з проникненням у житло, повідомила начальник Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури Ольга Плетінь.— 11 листопада 2019 року Городищенським районним судом чоловіка засуджено, з урахуванням вчинення ним попередніх злочинів на території Київської області призначено покарання у вигляді 6 років і 6 місяців позбавлення волі.