Новообраний президент поділився своїми планами

Нещодавно в шкільній державі ДЮМА міської школи №2-ліцею відбулися вибори шкільного президента. На цю посаду внесли свої кандидатури Ольга Скоблей та Ірина Савченко. У передвиборчій боротьбі перемогла Ольга Скоблей, і невдовзі я поцікавилась планами новообраного президента.

— Ольго, що нового з’явиться в житті школи?
— Як відомо, більшість учнів нехтують правилами дрес-коду. Тому відтепер більше звертатимемо на це увагу, ретельніше слідкуватимемо за поведінкою учнів. Дуже хотілося б встановити більш дружні стосунки між учнями та вчителями, щоб полегшити атмосферу спілкування та проведення уроків.

Чи враховуватимуться думки виборців, які сподіваються на Вас?
— Так, звичайно. Кожен учень може підійти до президента та запропонувати якусь свою ідею, яку буде втілено в життя, або сказати про порушення прав дитини.

— Чи проводитимуться тематичні вечори та заходи дозвілля для середньої школи?
— Всі роки в нашій школі більше приділялося уваги для учнів 9—11 класів, але тепер для учнів 5—7 класів проводитимуться вечори з нагоди різних свят.

Учні нашої школи братимуть участь у суспільному житті міста та району?
— Наша школа буде найкращою в районі. Учні нашого ліцею зможуть брати участь у різних віче та народних зборах як ведучі, декламувати вірші, співати пісні та ін. Якщо наших учнів запрошуватимуть в села на свята, то, звичайно ж, ми поїдемо і візьмемо активну участь і в житті нашого району.

ТАКОЖ Я ЗАПИТАЛА В ЇЇ ВИБОРЦІВ, ЧОМУ САМЕ ВОНИ ВИБРАЛИ ЦЮ КАНДИДАТУРУ.

Олександр КАЖУКАЛО, учень середньої школи:
— Я голосував за Ольгу Скоблей, тому що я сподіваюся на позитивні зміни в шкільній державі ДЮМА, що організовуватимуться та проводитимуться більше конкурсів, шкільних вечорів та спортивних змагань для учнів середньої школи.

 

 

 

Даша СИВАЧЕНКО, учениця середньої школи:
— Я обрала Олю Скоблей, тому що я знаю, що на неї можна покластися і що вона втілить в життя мрії та ідеї, які їй запропонують школярі. Це дуже надійна людина, вона працює на совість та вміє знайти вихід з будь-якої ситуації. Саме за ці якості я обрала її кандидатуру. Також я бачу в Ользі велику перспективу.

 

 

 

 

Каріна КОЗОРІЗ, учениця старшої школи:
— Я голосувала за цю кандидатуру тому, що Ольга розумна, відповідальна, бере активну участь в усіх шкільних заходах, а також красива.

 

 

 

 

Я хочу побажати новому президенту шкільної держави ДЮМА школи №2-ліцею, щоб вона виправдала надії своїх виборців, щастя, здоров’я, терпіння, творчих злетів і мирного неба над головою. Слава Україні!

Репортаж Ольги ПІКАЛО, учениці 6-го класу Шполянського НВК «ЗОШ №2-ліцей».