Новостворену ветеранську організацію Шполи очолив Микола Торба

У вівторок у сесійній залі міської ради було проведено збори ветеранів міста, на порядку денному яких заслухано питання про створення ветеранського осередку міста та обрання його голови.

На зібранні, крім ветеранів, були присутні голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради Олександр Кузуб та міський голова Сергій Кравченко.

Районна ветеранська організація, яку очолює Володимир Пустовіт, налічує 14 тис. 941 ветерана, в тім числі у місті їх проживає ― 6 тис. 174 особи, що становить 41,3%.

Присутні одноголосно підтримали пропозицію міського голови Сергія Кравченка, який запропонував на цю посаду кандидатуру Миколи Торби, який нині очолює районну організацію Всеукраїнського товариства сліпих.

Його заступником обрано Володимира Кравченка, який свого часу працював у Пенсійному фонді Шполянщини і знайомий із багатьма проблемами ветеранів.

Вітаючи новообраного голову міської організації, Володимир Потапенко, Олександр Кузуб та Сергій Кравченко були одностайні у думці, що Микола Торба наділений багатьма організаторськими якостями, які допоможуть вирішувати проблеми ветеранів міста.

Лариса БАЧИНСЬКА.