Об’ єднана допомога фронту від сільських громад

Для забезпечення засобами захисту військовослужбовців української армії, які боронять рідну землю в зоні АТО, громада села Лозуватка організовано долучилася до збору коштів. Загалом зібрали 32 тисячі грн. Кошти збирали в три етапи, а саме: в час, коли виникла необхідність у придбанні бронежилетів для добровольців Черкащини, потім збирали кошти для учасника АТО, добровольця з рідного села Ігоря Ворожбицького. На зібрані кошти в сумі 7900 грн. активісти придбали бронежилет, який вже у перші дні боїв врятував Ігорю життя. Кевларовий шолом привезли вже майже на передовий рубіж — односелець Руслан Очеретяний, який проживає в Києві, передав його особисто в руки патріоту. «Саме ця підтримка моїх друзів і односельчан мене врятувала і за це їм велика вдячність», — говорить Ігор.

9350 грн. передали на придбання засобів захисту шполянському волонтеру Лілії Усик, з якою постійно громада підтримує зв’язок і довіряє у справах, які вона постійно здійснює для наших захисників. Наступним етапом перерахували кошти у сумі 4138 грн. добровольцю нашого села Ігорю Сичову, на них придбали запасні частини, набори ключів тощо. Для наших воїнів від лозуватчан відправлено два автомобілі з продовольством у Донецьку область.

Варто зазначити, що саме взаєморозуміння всіх сільських громад та громади міста є потужною силою і підтримкою для наших бійців. Важливий внесок зробила громада с. Сигнаївка. Волонтери шкільного волонтерського загону допомогли коштами нашому воїну Ігорю Ворожбицькому, коли необхідно було лікуватися після поранення. Разом із сільським головою Сигнаївки Сергієм Ошовським, керівником військової підготовки Сигнаївського НВК Іваном Сверделом, заступником директора з виховної роботи Єлизаветою Кучеренко, учнем-волонтером В’яче-славом Гловою — ми завітали до родини Ігоря та передали кошти у сумі 2331 грн. на лікування в госпіталі. Мама Ігоря, Наталія Іванівна, зраділа підтримці сигнаївчан, але очі покрилися слізьми… Вона вдячна за те, що ця адресована допомога зібрана від чистого серця учнівською молоддю і громадою Сигнаївки.

Лозуватська громада, родина Ігоря Ворожбицького щиро дякують за надану матеріальну допомогу шкільній родині, педагогічному колективу школи, батьківському комітету, небайдужим жителям села Сигнаївка.

Станіслав БОЙКО,сільський голова села Лозуватка.

 

Список організацій та фізичних осіб Шполянського району, які надали допомогу на АТО через ГО «Шполянська районна «Самооборона Майдану»:

Навчально-виховні комплекси: Станіславчицький, Скотарівський, Терешківський, Сигнаївський, Буртівський, Топилянський, Соболівський, Антонівський, Нечаєвський, Надточаївський, Іскренський, Васильківський, Матусівські №№1, 2, Лебединські №1, 2, 3; загальноосвітні школи: Лозуватська, Лип’янська, міські №№1, 2, 3, 5; міський дитячий садок «Ялинка», жителі села Топильна, Лебединське козацтво, Л.М.Ганзюк, В.І.Чорногал, ФОП Т.О.Артеменко та Н.В.Золотоверхий, СТОВ «Іскрене», п/п П.О.Мальчик, Мар’янівська сільська рада, управління агропромислового розвитку Шполянської райдержадміністрації, СПОП «Відродження», редакція газети «Шполянські вісті», редакція газети «Шполяночка +», філія «Шполянський райавтодор», ТОВ «Шполянська меблева фабрика», Шполянська дитяча школа мистецтв.