Обирайте наш виш!

Запрошуємо випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також осіб, які отримали повну загальну середню освіту стати студентами одного з найперспективніших дослідницьких університетів України!

Національний університет біоресурсів і природокористування України має IV рівень акредитації є дослідницького типу закладом, який закріпився на восьмій сходинці у топ-200, та є третім серед вишів Києва. Підготовка фахівців освітнього ступеня бакалавра здійснюється за 30 спеціальностями.

Кафедра екології агросфери та екологічного контролю Національного університету біоресурсів та природокористування України запрошує Вас на навчання за спеціальністю «Екологія». Переваги навчання в НУБіП: високопрофесійний професорсько-викладацький склад; ступенева освіта; програма академічної мобільності студентів; можливість отримати подвійний диплом; проходження стажування та практик за кордоном в рамках міжнародної співпраці (Нідерланди, Польща, Норвегія); зручне розташування корпусу, розвинена інфраструктура; активне та цікаве студентське життя; потужна науково-практична база; наявність військової кафедри. Закінчення університету за даною спеціальністю відкриє нові перспективи на ринку праці: Міністерство екології та природних ресурсів України, Державна екологічна інспекція України, Державна прикордонна служба України, провідні аграрні підприємства України та ін.

Для вступу в НУБіП України для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю «Екологія» у 2018 році абітурієнтам необхідно скласти ЗНО з таких предметів: українська мова та література, біологія, хімія або географія (за вибором вступника). НУБіП України у січні-квітні 2018 року проводить для вступників всеукраїнську олімпіаду, участь у якій дає можливість отримати до 20 балів до ваших сертифікатів ЗНО.

Хочеться побажати випускникам вибору професії, яка б подобалася саме вам, допомогла здобути якісні знання, реалізувати себе в майбутньому та досягнути небачених вершин!

Олена КАЧАНОВСЬКА

Контакти приймальної комісії НУБіП

E-mail:vstup@nubip.edu.ua

н.т. (044) 258-83-08, (098) 660-08-48