Обласні обранці підтримали зміни в складі бюджетної комісії

Сьогодні, 21 грудня під час чергової сесії Черкаської обласної ради було внесено пропозицію щодо внесення змін до складу бюджетної комісії.  

− На сьогодні бюджетна комісія – це той орган, який є розпорядником і може робити перерозподіл коштів за розпорядженням голови ОДА. При цьому сформована вона таким чином, що не захищає інтереси всіх жителів Черкас та області. Минулий рік ми бачимо, що кошти в основному йшли на Уманський район, зокрема й ремонт доріг. Усі інші пропозиції якимсь чином враховувалися на «завтра» чи на «вчора». І так і не вирішувалися. Тому потрібно збалансувати інтереси всієї області і захищати права й інтереси всіх виборців, − пояснив ініціатор пропозиції, депутат облради Олександр Радуцький.  

Перед розглядом цього питання за ініціативи фракції «Батьківщина» депутати пішли на перерву. Після ж ухвалили зміни складу бюджетної комісії. «За» проголосували 37 депутатів. До складу комісії увійшли представники ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Володимир Братаніч та Анатолій Ткаченко, а також депутат «Батьківщини» Віталій Чен.