Обласний марафон пам’яті Івана Чернявського поступово перетворюється на міжнародний

Минулої суботи на площі Героїв Майдану стартував ІХ обласний марафонський забіг по шосе, присвячений пам’яті видатного спортсмена Івана Чернявського. В нинішньому році участь в забігу взяли 32 марафонці, 2 з яких були громадянами Франції — це представники ТОВ «Шпола-Агро-Індустрі». Дівчата в національному вбранні урочисто зустрічали гостей на центральній площі міста хлібом-сіллю. Спортсменів привітали заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця та почесний громадянин міста, колишній очільник райспорту Володимир Зданевич. Спортсмени вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні, поклавши до постамента квіти. Всіх присутніх на урочистостях своїми виступами порадували вихованці танцювального гурту «Еліт».
Незмінними учасниками пробігу стали члени Черкаського клубу любителів бігу «Ритм» (в кількості 23 особи) на чолі з його безмінним очільником Юрієм Воробйовим. Спонсором пробігу стала торговельна марка «Жайвір», яка підготувала продуктові набори всім учасникам пробігу.
Марафон традиційно проходив на двох дистанціях 21 км (Шпола—Товмач) та 5 км (Скотареве—Товмач). На дистанції 5 км взяли участь 20 осіб, на 21 км — 12 осіб.
Шполянам вдалося вибороти такі призові місця: серед жінок (5 км) — Вікторія Крисько (ІІ місце) та Вікторія Кучеренко (ІІІ місце); серед чоловіків (5 км) — Олександр Кузуб (ІІ місце) та Сергій Ященко (ІІІ місце).
В Товмачі спортсменів урочисто зустрічали сільський голова Сергій Коваль та жителі села, які щиро вітали учасників, пригощаючи їх смачними пирогами та медом.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА та Анатолія КОЗЛЕНКА