ОБРАНО НАЙКРАЩОГО ОХОРОНЦЯ ПРАЦІ

Управлінням Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Черкаській області спільно з Асоціацією спеціалістів охорони праці Черкащини, з метою вивчення та поширення позитивного досвіду створення та пропаганди безпечних та нешкідливих умов виробництва, — проведено конкурс на кращого спеціаліста з охорони праці серед підприємств агропромислового комплексу та з нагоди Дня працівників сільського господарства. Переможцем у Шполянському районі визначено спеціаліста з охорони праці СТОВ «ЛНЗ-Агро» Інну В’ячеславівну Алдошину. Їй вручено грамоту управління виконавчої дирекції Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, а також подяку Асоціації спеціалістів охорони праці Черкащини за вагомий внесок в охорону праці, створення та пропаганду безпечних і нешкідливих умов праці на виробництві та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Інна Алдошина працює в СТОВ «ЛНЗ-Агро» 15 років, з них 10 років — на посаді інженера з охорони праці. За цей час вона проявила себе компетентним кваліфікованим спеціалістом. Завдяки своїй наполегливості та професіоналізму, добросовісному ставленню до своїх обов’язків, вона сприяла впровадженню цілісної системи управління охорони праці. На підприємстві на високому рівні організовано проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, як посадових осіб та спеціалістів, так і працівників господарства, що залучаються до робіт підвищеної небезпеки. В господарстві налагоджено роботу комісії з питань охорони праці, для цього обладнано окремий кабінет.

За час роботи Інни Алдошиної на посаді інженера з охорони праці в СТОВ «ЛНЗ-Агро», у господарстві не зареєстровано випадків виробничого травматизму. Відсутні приписи та інші документи, що засвідчують наявність порушень та недоліків з охорони праці.

Колеги щиро вітають Інну В’ячеславівну із заслуженою нагородою та визнанням високого рівня її управлінських якостей.

Наталія ДАВИДЕНКО.