Очолюють турнірну таблицю після першого кола

-На минулих вихідних закінчилось перше коло чемпіонату Черкащини з футболу сезону 2014—2015 років серед юнацьких та дитячих команд за трьома віковими групами. Наймолодша команда Матусівської ДЮСШ «ЛНЗ-Лебедин» (2002—2003 р.н.) в своїй підгрупі виборола перше місце серед семи команд області (див. підсумкову таблицю), обігравши «Дніпро-80-2» (м.Черкаси), «Явір-Олімп» (м.Сміла) та СДЮШОР (м.Черкаси).

- Команда Матусівської ДЮСШ «ЛНЗ-Лебе-дин» 2000—2001 р.н. в своїй підгрупі виборола третє місце, а найстарші стали четвертими. Готували команду тренери-викладачі Матусівської ДЮСШ Петро Славінський, Сергій Табаченко та тренери-викладачі Сергій Трохимець, Сергій Вербівський, адже в складах команд «ЛНЗ-Лебедин» грають ще по декілька вихованців Шполянської ДЮСШ

Колектив Матусівської ДЮСШ вітає з перемогами наших маленьких спортсменів і дякує за неодноразову фінансову підтримку та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, а саме дитячо-юнацького футболу на Шполянщині — голові наглядової ради Групи компаній «ЛНЗ» Дмитру Кравченку та Андрію Полтавцю, а також батькам вихованців відділення боротьби дзюдо за неодноразову фінансову допомогу.

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської ДЮСШ.