Одинадцятий марафон пам’яті Івана Чернявського

    Щороку  у серпні на Шполянщині проходить обласний  марафон пам’яті  чемпіона Європи, учасника Олімпійських ігор 1956 року у м. Мельбурні  Івана Чернявського.

   Минулої  суботи, 5 серпня 2017 року, незважаючи на нестерпну спеку, на Шполянщині відбувся одинадцятий обласний марафон  за маршрутом Шпола – Скотареве – Товмач. У цьому марафоні взяли участь  легкоатлети спортивного клубу «Ритм»  з м.Черкаси, гості з Умані, Рівного, шполянські та товмацькі бігуни.

   Перед початком  забігу на  площі Героїв Майдану вишикувалися всі спортсмени  – учасники забігу, яких привітали голова райдержадміністрації  Володимир Потапенко, почесний житель Шполи, заслужений будівельник України Володимир Зданевич  та голова клубу любителів бігу „Ритм” Юрій Воробйов. Своїм виступом порадувала спортсменів  маленька гімнастка Варвара Жолобіцька.

   Спортсмени долали  дистанції  у 5 та 20 кілометрів (п’ять кілометрів — від села Скотареве до села Товмач; двадцять  — від міста Шполи до села Товмач.

   За підсумками змагань у забігу на п’ять кілометрів перемогу здобули Володимир Корнієнко та Ірина Михальченко, другі місця посіли Ігор Мотько та Ніна Михальченко. Треті місця —  Олександр Кузуб , Ліза Бабкіна, Тетяна Горбенко.

   На дистанції у  20 км  перемогу здобув Олександр Нагорський, друге місце у Вадима Сінельника, на третьому місці —  Володимир Сіренко.

   Цього року кожен із учасників марафону  отримав  у подарунок пам’ятний диск із записами пробігів за десять років.

   Призерам були вручені кубки, медалі, грамоти, продуктові набори від ТМ «Жайвір».

   Нагородження спортсменів відбулося у с.Товмач, де їх радо вітали жителі села та  сільський голова Сергій Коваль.