Одні підтримують чистоту, інші — смітять

Нещодавно за ініціативи орендарів-одноосібників земельних ділянок з допомогою СПОП «Відродження» почалось упорядкування узбіччя дороги загального користування в напрямку села Скотареве. Люди самотужки викосили траву, почали розчистку непотрібної порослі.

Місцева влада поставила за приклад відповідальність громадян та соціального партнера громади за те, що підтримують чистоту довкілля та благоустрій рідного краю.

Але прикро, що вже за декілька днів на прибраній придорожній смузі з’явилася купа викинутого сміття. Тобто виходить, що одні прибирають, а інші продовжують смітити, не поважаючи чужої праці, нехтуючи елементарними нормами порядку і культури.

Очевидно, що саме сміття буде однією з проблем об’єднаної громади до того часу, поки люди не усвідомлять, що засмічена природа — це негативний вплив на теперішнє і майбутні покоління.

Можна по-різному ставитися до так званих «суботників», проведених за ініціативи відповідальних і сумлінних людей. Але кожен, хто хоча б раз прибрав не тільки після себе, а й після інших людей, добре подумає, чи викидати сміття будь-де, чи ні.

У соцмережах ця інформація  спричинила обурення шполян. Одні  пропонують  ввести штрафи, або громадські роботи любителям смітити, інші звертаються до сумління громадян і закликають поважати землю, яка нас годує, тоді і нас поважатимуть!