ОФІЦІЙНІ НОВИНИ Африканська чума свиней дісталася Черкащини

Згідно з повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи №004326 від 5 липня 2016 року п.м./16 підтверджено діагноз па африканську чуму свиней в ФГ «Джерело-Г», що знаходиться за адресою с. Лісове Тальнівського р-ну Черкаської області.

Керівникам свиногосподарств та власникам свиней в приватних господарствах потрібно вжити заходів відповідно до вимог інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України №81 від 5 березня 2014 року та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 21 березня 2014 року.
Памятайте: лихо легше застерегти аніж побороти!

При підозрі на АЧС сповістіть фахівця ветеринарної медицини, краще перестрахуватись, аніж наразити на небезпеку всіх сусідів!

Телефони для отримання інформації: 5-25-51,5-24-27.

Глава уряду запевнив українців,
що не слід боятися підвищення тарифів
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що не потрібно боятися платіжок з підвищеними тарифами на послуги ЖКГ. Про це він заявив в інтерв'ю одному з українських телеканалів, повідомляє УНН.

«Можу запевнити всіх: ви не платитимете більше 15—20% від свого прибутку. Якщо у людини мінімальна пенсія, то це буде ще менше від доходу... Конкретному громадянину України, у якого є потреба, ми компенсуємо через механізм субсидій. Але я хочу підкреслити, що не потрібно нічого боятися. Платіжка прийде, де буде записано скільки це коштує і поруч буде записано, що це відповідно до суми ваших доходів і скільки за вас платитиме держава», — заявив він.