Оформляйте субсидії через «Укрпошту»!

Якщо вам необхідно оформити житлову субсидію і ви не маєте бажання і часу стояти в чергах, то «Укрпошта» стане для вас надійним партнером у вирішенні цього питання. Звернувшись до будь-якого відділення, ви маєте можливість отримати кваліфіковану консультацію та необхідну інформацію про запитувану послугу, а також реєстрованим поштовим відправленням направити документи на отримання необхідної послуги на адресу суб’єкта її надання.

28 лютого 2015 року на засіданні уряду Міністр соціальної політики України Павло Розенко презентував нову систему надання субсидій малозабезпеченим громадянам України.
Удосконалений механізм надання населенню житлових субсидій, що пов’язаний із реформуванням системи адресного надання соціальної допомоги, створює новий підхід до оформлення пільг та субсидій.

«Перевагами нового порядку надання субсидій є спрощений механізм подачі документів. Для того, щоб подати документи для призначення субсидії (заява про призначення житлової субсидії та декларація про доходи і витрати) людині не потрібно буде йти до управління соціального захисту населення, а зробити це можна у будь-якому відділенні поштового зв’язку «Укрпошти», — зазначив в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук.

«Укрпошта» забезпечить швидку та гарантовану доставку документів. Таким чином, заві-тавши один раз до поштового відділення, ви не тільки можете відправити документи на оформлення субсидії, а й скористатися іншими послугами «Укрпошти».

Про УДППЗ «Укрпошта»
Українське державне підприємство поштово-го зв’язку «Укрпошта» входить до сфери управ-ління Міністерства інфраструктури України та є національним оператором поштового зв’язку України. На сьогодні «Укрпошта» надає понад 50 видів послуг в 11,8 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує 85,5 тис. працівників, з них майже 37 тис. — листоноші, 13 тис. — оператори поштового зв’язку.

Служба інформаційної підтримки: (044)32-32-099.

Зайдіть до нас на сайт: www.ukrposhta.ua.