У центральній районній лікарні ремонтується харчоблок

Досить важливим є утримувати головну кухню центральної районної лікарні у гарному стані в частині належних санітарних та естетичних умов. Так вважає головний лікар Василь Уманець, який продемонстрував днями голові Шполянської райдержадміністрації Володимиру Потапенку хід проведення ремонтних робіт в приміщенні харчоблоку. Його заплановано довести до високого рівня санітарного стану, щоб навіть (як жартує Василь Петрович), «інспектору» Ользі Фреймут не було за що дорікнути. Нині тут вже замінено вікна на склопакети, облаштовується санвузол, кладеться плитка на стіни, готуються до заміни вентиляційні системи тощо. На всі роботи передбачено близько 80 тисяч грн. зі спецрахунку закладу.
Незважаючи на складні часи і те, що лікарня стоїть перед вимогою скорочення більше десятка ліжкомісць, що напевне, призведе до скорочення і робочих місць, Василь Уманець знаходить шляхи покращувати стан лікувального закладу у всіх значеннях — і в наданні медичних послуг, і в дотриманні вимог санітарного законодавства, проведенні безболісної оптимізації, а також турбуватися і про громадян, які належать до особливих пільгових категорій, особливо — учасників АТО і їх родин.
Так цього ж дня Василь Петрович разом з Володимиром Миколайовичем відвідали у реанімаційному відділенні Олену Титаренко — матір воїна АТО з Лип’янки Сергія Титаренка, яку спіткала важка хвороба. Усі витрати, пов’язані з лікуванням пані Олени заклад узяв на себе.
— Так на рівні районної влади, місцевих органів самоврядування ми організовуємо соціальний захист і допомогу кожній родині з числа учасників АТО, — зазначив голова райдержадміністрації Володимир Потапенко.
Також Василь Уманець повідомив про те, що обласною радою вже виділено 1 млн. 400 тис. грн. на будівництво локальних очисних споруд для Шполянської ЦРЛ. Щоб вчасно розпочати освоювати кошти обласним управлінням капітального будівництва вже сьогодні повинна бути замовлена експертна оцінка проекту. Чи поспішать в області допомогти нашому району, покаже час.
Наталія СТОРЧАК (фото автора).