ОГОЛОШЕНО ТРЕТЮ ХВИЛЮ МОБІЛІЗАЦІЇ

Складна ситуація в Україні не залишає байдужим нікого, щодня на наших очах будується нова історія. Зміни, щовідбуваються сьогодні в країні, бентежать кожного українця і навіть зачіпають громадян інших країн, які просто не можуть залишатися осторонь. У зв’язку з цим, Верховна Рада 23 липня 2014 року прийняла Закон України №607 «Про часткову мобілізацію».

Цей документ стосується кожного жителя нашої держави, оскільки навіть якщо ви не є військовозобов’язаним, то багато хто з вашої родини, друзів, колег, сусідів та інших громадян мають пряме відношення та нормативно закріплений щодо них обов’язок брати безпосередню учать у процесі мобілізації.

Мобілізація має бути здійснена в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву, призову військовозобов’язаних, у тому числі резервістів, і поставку транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних сил і Національної гвардії.

Місцевим органам виконавчої влади за участі органів місцевого самоврядування доручено організувати і забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття військо-возобов’язаних на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини, виділити тимчасово будівлі, споруди, земельні ділянки, транспортні та інші матеріально-технічні засоби, які необхідні для проведення мобілізації.

Необхідно знати кожному мешканцю Шполянського району чоловічої статі: якщо вони перебувають на військовому обліку у районному військовому комісаріаті, проходили військову службу у лавах Збройних сил України або інших військових формуваннях, — повинні особисто звернутися у районний військовий комісаріат.

Шполянська райдержадміністрація.