Спортсмени-переможці отримали нагороди

ПІДСУМКИ БІЗНЕС-ЛІГИ

Впродовж двох місяців у районі тривали спортивні змагання з футболу у так званій бізнес-лізі, організованій за ініціативи голови районної ради Олександра Кузуба. У ній взяли участь вісім команд. Зокрема, команда ФОП Сергія Мальчика; депутатів районної та міської рад; «Освіта»; «Васильків»; «Матусів»; «Надточаївка», команда РЕМ та «Рятівник».

Минулого вівторка на районному стадіоні «Колос» відбулося урочисте нагородження команд-переможців, яке проводили голова районної ради Олександр Кузуб, голова районної федерації футболу Сергій Вербівський та завідувач сектора у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Бурлака. Як поінформував «Шполяночку+» голова районної федерації футболу Сергій Вербівський, у важкій боротьбі перше місце посіла команда ФОП Сергія Мальчика, друге — команда освітян, а третє — вибороли депутати районної та міської рад.Під час урочистого нагородження команди-призери отримали кубки, гравці команд — медалі та грамоти, а кращих гравців було нагороджено пам’ятними статуетками.

Так, кращим бомбардиром бізес-ліги став В’ячеслав Білецький, кращим воротарем — Олександр Плахотнюк, а кращим гравцем — Максим Маняк.— Це перший турнір бізнес-ліги, який продемонстрував нам всі недоліки і переваги таких змагань. У майбутньому ми плануємо врахувати всі зауваження, збільшувати кількість учасників турнірів і продовжувати розпочату справу,— зазначив ініціатор бізнес-ліги Олександр Кузуб, побажавши всім переможцям і учасникам спортивного азарту і наступних перемог.

Лариса БАЧИНСЬКА.