«Пакунок малюка»: хто зі шполян має право отримати грошову компенсацію

Затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020 р. № 1180 «Деякі питанння надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Про це повідомляє  відділ соціальної допомоги управління соціального захисту населення Шполянської райдержадміністрації.

Одноразова натуральна допомога «пакунок малюка» надається на дітей, народжених починаючи з 24 жовтня 2020 р. включно. Згідно з п.  13 у разі неотримання «пакунка малюка» протягом 30 днів з дня народження дитини незалежних від отримувача причин (народження дитини за кордоном обсервація, карантин, самоізоляція, відсутність «пакунка малюка» в закладі охорони здоров’я, структурному підрозділі з питань соціального захисту населення за місцем проживання/перебування новонародженої дитини) отримувач має право на отримання грошової компенсації відповідно до Порядку та умов реалізації пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 774 «Деякі питання реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», звернувшись до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Одержувачі субсидій повинні повідомити про зміну постачальника природного газу

Управління соціального захисту населення повідомляє, що у випадку зміни постачальника природного газу одержувачі житлових субсидій відповідно до пункту 90 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 (зі змінами) зобов’язані письмово повідомити управління соціального захисту населення протягом 30 календарних днів з дати зміни. У разі неподання вказаної заяви до управління протягом 30 календарних днів житлову субсидію домогосподарству буде припинено за рішенням комісії, відповідно до пункту 119 вказаного порядку.