ПАМ’ЯТІ ОТЦЯ ВАДИМА САЛОМАТІНА

20 серпня йому б виповнилося 50… Вже більше двох років він перебуває вже на Небесній Україні, служить Господу вже іншому вимірі. Більше двох років без нього… Не покидає сум і гіркота втрати Людини з великої букви, яка перебувала на службі у Бога та сіяла добро і милосердя між людей. Отець Вадим Саломатін став справжнім духовним наставником і поводирем, істинним проповідником віри Христової для тисяч наших земляків. Сьогодні вже можна говорити про те, що він є непересічною історичною постаттю у краєзнавчому аспекті. Будівництво нового храму, який з Божою допомогою і силами вірян набуває сяючої краси, стане вічним споминком про добрі діяння і вірне служіння Господу протоієрея Вадима Сергійовича Саломатіна.
Він житиме завжди в наших серцях, він ЖИВИЙ серед нас і став небесним захистом для своєї пастви. А ми, всі, хто знав і поважав нашого священика, радуватимемо його своїми ревними щоденними молитвами не лише за Царство Небесне, а й за Україну і вселюдність її. Він мріяв про вільну, незалежну, процвітаючу Україну, вона жила в його душі і серці!
Молімося ж за спокій його душі у Царстві Небеснім та за всіх православних християн, за Україну і мир на її землі! Господь почує нашу щиру молитву!
Пам'ять про Вас, отче, не зітліє в наших душах, вона житиме вічно на сторінках світлого історичного літопису рідної Шполянщини!
У вічній скорботі громада парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Шпола.