Пам’ яті Валентини Задорожньої

27 травня 2016 року раптово пішла з життя ЗАДОРОЖНЯ Валентина Миколаївна

— учасник бойових дій Другої світової війни, ветеран педагогічної праці. Мужня і сильна жінка, шанована серед шполянської громади, незабаром би відзначила свій 92-й день народження. Та не судилось...

Народилась Валентина Миколаївна 18 червня 1924 року в Туапсе, Чорноморського краю (Краснодарський край). Там минули роки дитинства і юності. Але доля пов’язала її життя з Україною, з рідною Шполою. Валентина Задорожня пройшла усю війну, безстрашно боролась з ворогом. Брала участь у визволенні півострову Крим. Там, у Севастополі, й зустріла Перемогу.

Ця літня жінка була неординарною особистістю. Мала міцну волю та характер, стійко долала усі життєві труднощі. Її незбагненні мудрі поради завжди були потрібні людям, її численним учням, її друзям.

Великою є ця втрата для Шполянщини. Зрозуміло, таких людей нині стає все менше. Проте вони залишають для нас і наших нащадків приклад незламності духу, мудрості, мужності та героїзму і неоціненний вияв любові до України.

Глибокі співчуття родині померлої висловлюють: Володимир ПОТАПЕНКО; Олександр КУЗУБ; Володимир ПУСТОВІТ, Павло ВЕРБІВСЬКИЙ, Олег ТІШКОВ, Віктор ДЕНИСЕНКО. адміністрація і педагогічні колективи Шполянських міських шкіл №1, 2, 3; Водянської та Сигнаївської сільських ЗОШ.