Парад вишиванок знову дивував своїми барвами

У Всесвітній день вишиванки, 17 травня, Шполянщина рясніла барвистим різноманіттям українського національного одягу. Шполянська громада вже втретє зустріла свято парадом вишиванок.

Цього року чи не найбільше жителів громади відзначали День вишиванки, вирій патріотичних світлин з’явився на сторінках Facebook. Чимало жителів міської громади прийшли сім’ями з маленькими дітьми взяти участь у параді. Концертною програмою на площі Героїв Майдану порадували танцювальні колективи «Барвінок» та «Розмай», художні колективи і вихованці Шполянського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді та дитячої школи мистецтв. Міські алеї прикрасили роботи вишитих картин майстрині Алли Доменко та виставка картин «Україна вишивана» від учнів дитячої школи мистецтв.

Цього ж дня вишиванкове свято проходило, зокрема, у Нечаєвському НВК де, як відомо, знаходиться один із восьми сертифікованих шкільних музеїв району — музей українського рушника. Тут зібрані унікальні експонати вишитих рушників та сорочок. На свято завітали  делегації з сусідніх сіл — Маслового, Водяного, Ярославки, Лип’янки, а також представники районної влади.

Ганна ШВЕЦЬ