Патріотизм і прагнення допомогти українським військовим набирає обертів

Шполянський районний координаційний центр із забезпечення бійців, які несуть службу в зоні антитерористичної операції, створений при районній державній адміністрації повідомляє, що допомога усіх небайдужих громадян, які хочуть, аби бойові дії завершилися з мінімальними втратами для нашого народу, продовжується і навіть активізується з кожним днем. Жителі району надають допомогу продовольством, ліками, коштами патріотам України. Прийом, облік та підготовка до відправлення гуманітарної допомоги координується райдержадміністрацією та волонтерами району.

Уже неодноразово відправлено та готується до відправки гуманітарна допомога, зібрана жителями району.

Координаційний центр та волонтери висловлюють вдячність за надану допомогу: громадам сіл

Станіславчик (800 кг продуктів, теплі речі, 2785 грн.) та Надточаївка (продукти харчування та теплий одяг),

вчителям та учням Кримківської школи (майже 600 кг продуктів та теплий одяг),

колективам відділу Держземагентства у Шполянському районі (продукти харчування),

ФГ «Ольвія» с. Матусів (продукти харчування),

жителям міста Шпола: сім’ї Каландирець (вул. Калініна), Л.А.Ховряк (вул. Фурманова), Р.С.Шапочка (вул. Іванівська), К.А.Гончаренко (вул. Залізняка), О.В.Кичата (вул. Матросова), Т.Є.Таран (вул. Ломоносова) та мешканцям вулиці Танкістів.

Приємно відзначити, що патріотизм і прагнення допомогти українським військовим набирає обертів. До нас звертаються багато жителів району, які висловлюють своє бажання допомогти, і цей рух стає дедалі масовішим. Детальна інформація про надходження та використання благодійної допомоги розміщена на офіційній веб-сторінці Шполянської райдержадміністрації в розділі «Благодійність».

Олена КОЗАК,начальник управління економіки Шполянської районної державної адміністрації.