Шполянські рятувальники отримали новий каркасний намет: де його застосовують

Від 6 січня у Шполі цілодобово працюють Пункти незламності. За потреби, жителі громади можуть отримати там ліки, доступ до інтернету, зарядити свої гаджети, зігрітися та багато іншого.

Всього у місті є три Пункти незламності: КЗ «Шполянський міський парк дитячого дозвілля», вулиця Європейська, За; 9 КП «Центр надання соціальних послуг», вулиця Соборна, 45 та 17 державна пожежно-рятувальна частина ДСНС України у Черкаській області, вулиця Лозуватська, 57. (мобільний Пункт незламності).

На випадок тривалого аварійного відключення електроенергії або ж інших обставин в Пунктах незламності наявні:

— запаси пально-мастильних матеріалів;

— засоби автономного опалення: у пункті незламності міського дитячого парку встановлена металева піч - «буржуйка», у центрі надання соціальних послуг - керамічні обігрівачі; на території ДСНС термопушка та генератор;

— мережеві подовжувачі в кількості, достатній для одночасної зарядки не менше 50 гаджетів в кожному пункті;

— доступ до інтернету;

— аптечка для надання домедичної допомоги; на території ДСНС є можливість отримати першу до медичну допомогу різних ступенів тяжкості;

— засоби пожежогасіння відповідно до вимог;

— гарячі напої, печиво та інші продукти;

— дитячі куточки;

— засоби гігієни;

Начальник 17-ої державної пожежно-рятувальної частини 4-го ГУ ДСНС України в Черкаській області Олександр Руденко розповів, що надзвичайники завжди готові приймати людей в Пункті незламності та в повністю облаштованому укритті у себе на території в будь-який час.

"В минулому році людей було чимало: дорослі грілися та заряджали техніку, а дітки могли гратися в дитячому куточку в теплі та добрі, маючи різноманітні іграшки. Цьогоріч ще не було людей взагалі, але ми завжди напоготові. Також в цьому році отримали новий великий каркасний намет з утепленням та купу медикаментів", - пояснив рятувальник.