Патріотизм в серцях гімназистів не вмирає

15 лютого Україна відзначила 26-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану. Цей день — нагадування для всіх українців про взірець мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку. Військовий обов’язок у «гарячій» точці гідно виконували понад 160 тисяч українців.

Нещодавно і в нашій школі пройшов захід присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Організаторами заходу були Наталья Хорт, Людмила Камінська, Вікторія Димніч, Людмила Кукса, у якому взяли участь колективи 7-М та 7-Г класів. Учні вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Семикласники познайомили присутніх зі списком тих країн, на території яких наші співвітчизники брали участь в миротворчих операціях з місією ООН, а також з відзнаками, якими були нагородженні військовослужбовці Збройних сил України. За відвагу і честь 11 шполян були нагородженні орденом Червоної Зірки.

Події, які забрали сотні життів і завдяки яким пролилися сльози матерів, на жаль, повторюються зараз, але вже в Україні. Трагічні події Сходу знову змушують наших хлопців взятися за зброю. Нині багато шполян беруть участь в цій неоголошеній війні. Серед них родичі учнів та вчителів нашої гімназії. Вони воюють за мир і спокій та територіальну цілісність України.

Від імені учнівського та педагогічного колективів я бажаю всім вам здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, який зветься Україна.

Аліна ПРЯЖКА, учениця 7-М класу Шполянського НВК «ЗОШ I—III ступенів №3-гімназія».