ПЕРЕМОГЛИ ОДНОГО ІЗ ЛІДЕРІВ ФУТБОЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ

У дев’ятому турі чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги, який відбувся 2 липня, футбольний клуб «ЛНЗ-Лебедин» зу-стрічався на своєму полі з одним із лідерів чемпіонату ФК «Уманьферммаш». Гра розпочалася зі швидких атак нашої команди, яка повністю володіла ініціативою. Уже в дебюті зустрічі, після помилки захисту гостей, Петро Степанов вийшов «на побачення» з голкіпером суперника і свій шанс для взяття воріт використав на 100 відсотків — 1:0. Поєдинок проходив у сильну спеку, яка дошкуляла гравцям обох команд. Перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою господарів поля.

Друга половина зустрічі розпочалася атаками нашої команди, які створили чимало гострих моментів біля воріт гостей, але наші нападники не реалізували своїх можливостей. В середині другого тайму В’ячеслав Панченко доводить рахунок до 2:0. Через декілька хвилин гості зводять перевагу господарів до мінімуму — 2:1. «ЛНЗ-Лебедин» проводить декілька замін, посилюючи темп гри. Захист уманчан працює з повним навантаженням. Наприкінці зустрічі Сергій Карнаух доводить рахунок до 3:1, встановивши остаточний результат зустрічі.