Переможницею Всеукраїнського конкурсу стала вихованка Шполянської школи-інтернату

    Випускниця Шполянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів Черкаської обласної ради Катерина Гончарук визнана переможницею Всеукраїнського конкурсу на кращий твір на лісову тематику

   Конкурс, який був оголошений Товариством лісівників України, спільно з Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства проводився серед учнів шкіл-інтернатів для дітей з особливими потребами, що функціонують в зоні діяльності державних лісогосподарських підприємств в три етапи – на рівні держлісгоспів, обласного управління лісового та мисливського господарства, кращі ж роботи були надіслані до Києва для розгляду на всеукраїнському рівні. Президія всеукраїнської ради Товариства лісівників України розглянула надіслані роботи та визначила переможців.

    Найкращим витвором дитячого розуму названо твір „Ліси – зелене багатство Землі” Катерини Гончарук. Про це повідомляє офіційний сайт Шполянської районної державної адміністрації.

  З блискучою перемогою на Всеукраїнському конкурсі Катерину привітала заступник голови Шполянської районної державної адміністрації Ольга Шпиця, яка вручила почесну грамоту райдержадміністрації наставниці дівчини, вчителю української мови та літератури Шполянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів Черкаської обласної ради Любові Марченко, а приватний підприємець Максим Доценко — солодкі подарунки.

   Головну нагороду Всеукраїнського конкурсу— телефон— особисто вручив Катерині директор державного підприємства „Звенигородське лісове господарство” Анатолій Проценко.