ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЗМАГАНЬ СТАЛИ ГОСТІ

17 січня у міському спортивно-оздоровчому комплексі «Спорт+» районною федерацією футболу за спонсорської підтримки Групи компаній «ЛНЗ» було проведено відкритий чемпіонат Шполянщини з футзалу серед ветеранів у двох вікових категоріях — 40+ та 50+. В змаганнях взяли участь 7 команд: три команди у категорії старших за 50 та чотири команди у категорії старших за 40.

Відкрив футбольний турнір голова районної ради Олександр Кузуб. Учасників змагань привітав президент футбольного клубу «ЛНЗ-Лебедин» Андрій Полтавець. Змагання в обох групах відбувалися за коловою системою. В старшій віковій групі третє місце посіла команда із Звенигородки, на другому — місцеві футболісти. А переможцями турніру стали ветерани із Маньківки.

Серед учасників турніру в молодшій віковій групі четверте місце посіли ветерани із команди «ЛНЗ-Лебедин», третіми фінішували футболісти зі Шполи, друге місце посіли представники з с. Стецівка Звенигородського району. Переможцями змагань в цій віковій категорії стали футболісти з Новомиргорода Кіровоградської області. Всі переможці змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками. Кращі гравці турніру в обох вікових категоріях нагороджені призами. Всі учасники турніру щиро вдячні керівникам Групи компаній «ЛНЗ» за спонсорську підтримку цих змагань.