Переселенець з Херсону власноруч облаштував зону для скелелазіння на базі Шполянського ліцею

З початку 2024 року в спортивному залі Шполянського ліцею №1 розпочав свою роботу гурток "Юні туристи". Перше заняття провели у вівторок, 9 січня. Робочу зону керівник гуртка Дмитро Сивак облаштував власноруч.

Про це пише "Шполяночка+".

З такою діяльністю юні шполяни познайомились ще на початку серпня минулого року. Тоді займатися діти могли у місцевому парку дозвілля.  Такий вид відпочинку здобув велику кількість прихильників. Діти, переборюючи страх і невпевненість, навчалися долати різноманітні перешкоди, тримати рівновагу під уважним керівництвом і пильним спостереженням власника мотузкового парку та його дружини.

Після хорошого старту і виникла ідея створити повноцінний гурток. Очолив його Дмитро Сивак, який разом з родиною переїхав до Шполи з Херсону після початку повномастабного вторгнення. Він сформував об'єднання "Юні туристи" з групи дітей (приблизно 20 осіб) і регулярно проводить з ними тренування з альпінізму. З нового 2024 року збільшилася кількість годин для занять, гуртківців також стало вдвічі більше, що свідчить про зростаючий інтерес до цієї справи. Молодь отримує навички мотузкової техніки, навчається елементам альпінізму, скелелазіння, роботі зі страховкою тощо. Крім того, невтомний і завзятий викладач організовує для своїх підопічних цікаві туристичні походи, велопробіги, під час яких діти мають можливість відпочити, набратися нових, цікавих вражень, поспілкуватися між собою, а це у наш час така рідкість, адже живе спілкування впевнено витісняють різноманітні гаджети.

Попри зиму юні туристи тепер мають змогу займатися знову, у облаштованому під цю діяльність спортивному залі. І, що важливо, на ці заняття діти йдуть охоче.

"Юні туристи дуже люблять свого керівника, завжди з нетерпінням чекають наступного тренування чи походу, і це зрозуміло, адже він створює для дітей неймовірні емоції, цікаве, корисне, змістовне дозвілля. Така тісна взаємодія відбувається тому, що Дмитро, у свою чергу, самовіддано закоханий у свою справу: він горить новими ідеями, планами, мріями, надихається вихованцями, які також щоразу дарують йому щирі посмішки, позитив і нестримну дитячу енергію та допитливість", - розповідають про Дмитра у міськраді.

Про плани та наступні кроки креативного керівника - у наступних матеріалах.