Переселенка з Донецька на Лисянщині навчає дітей української музики

Катерина Свиденко, без перебільшення, є одним з найкращих керівників сільських «вогнищ» культури в Бужанській громаді на Лисянщині. Від цієї тендітної молодої жінки віє випромінююча радість життя, заражаючи все, що її оточує. Роби те, що любиш, люби те, що робиш – таке неписане правило її життя.

Катерина мешкала в Донецьку, але після початку бойових дій на Донбасі, переїхала в село Кам’яний Брід, де проживали її далекі родичі. Працює художнім керівником і навчається на факультеті музичного мистецтва педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка. Їй подобається те, чим займається, отримує велике задоволення від своєї роботи. Вона сама творчо обдарована людина: гарно танцює і співає, особливо любить українські народні пісні, грає на піаніно, акордеоні, гітарі, домрі, балалайці. І навчає цьому мистецтву дітвору в місцевій школі, займається з дорослими, учасниками художньої самодіяльності, вокалом. Не випадково ж кам’янобрідських співаків завжди нагороджують щедрими аплодисментами на концертах в Бужанській територіальній громаді.

«Хочу жити й працювати в нашому найкращому в світі селі, виховувати дітей. Рада, що є де себе проявити. Хочеться зробити наше буденне життя кращим і більш радісним», – з притаманною їй безпосередністю говорить Катерина Свиденко.