Перша поразка в сезоні, за нею — перемога

3-го жовтня у смт Новотроїцьке Херсонської області відбулася гра 1/8 кубка України з футболу серед аматорських команд. Місцева команда «Таврія» приймала «ЛНЗ-Лебедин», господарі поля зуміли вирвати перемогу з рахунком 2:0.

7 жовтня відбувся 10 тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» свою гру проводив у м. Первомайськ Миколаївської області з місцевою командою МФК «Первомайськ».

Гра пройшла за переваги гостей. Вже в дебюті зустрічі наші нападники не використали своїх можливостей для взяття воріт господарів. Лише під кінець першого тайму Антон Вакуленко відкриває рахунок 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». В середині другого тайму Олександр Колос подвоює перевагу нашої команди — 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Під завісу поєдинку господарі зуміли відновити один м’яч. 2:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин» —з таким рахунком закінчився цей матч.

Наступну гру в чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд «ЛНЗ-Лебедин» проведе 13 жовтня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин. Суперник — «Олімп» м. Кропивницький. Початок — о 15:00. Автобуси для вболівальників вирушатимуть від будинку зв’язку м.Шпола о 14:00.