Перша зустріч серед команд вищої ліги і нічия

16 червня відбувся восьмий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» свою гру проводив в смт Драбів з командою «Альтаїр». Слід зазначити, що зустрічі цих команд проходять у безкомпромісній боротьбі, не став винятком і цей матч.

Гра розпочалась атаками «ЛНЗ-Лебедин», гравці команди атакували хід поєдинку, але до взяття воріт не доходило, м’яч уперто обминав їх. На 41-ій хвилині господарі поля отримали право на штрафний удар. Після удару нападника «Альтаїру» м’яч влучає у стійку воріт гостей, але захисник добиває м’яч у сітку, 1:0 на користь «Альтаїру» — так закінчується перший тайм.

У другій половині зустрічі «ЛНЗ-Лебедин» всією командою йде вперед, але пробити захист господарів не вдається.

На 69-ій хвилині «ЛНЗ-Лебедин» зумів провести атаку, яку завершує Сергій Дєдов, 1:1, наша команда продовжує натиск, але реалізувати свої можливості не вдається.

На 84-ій хвилині з поля було вилучено нашого захисника Андрія Калініча, господарі прагнуть забити гол, але їм це не вдається, надійно діє захист нашої команди та воротар. Отже, нічия 1:1.

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 23 червня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин. Зустрічаються «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин. Зустрічаються «ЛНЗ-Лебедин» та «Базис» с. Кочубіївка Уманського району.