Перші кроки на полі

Найменші гравці ФК «Жайвір» зіграли днями тренувальні гру в місті Ватутіне. Для цей виїзд став уже другим, а перед цим вони грали у Лебедині. Грали дівчатка двома складами — 1-3 і 4-5 класи. Молодші поїхали не повним складом, через поважні причини багато гравців залишились вдома, проте дівчатка старались, в міру своїх сил. Така гра дасть великий поштовх у мотивації, вони завзято тренуватимуться.

Старша команда грала більш упевнено, володіла ініціативою, явно переважала в технічній підготовці. Звичайно, були помилки, проте командна гра переважає індивідуальну, що не може не радувати. Психологічно всі дівчатка ще не готові, це виявилось одразу по приїзду. Кожна боялась виходу на поле, проте ми працюємо над цією проблемою. В цілому оцінка ігор є позитивною. Є чому вчитись. По закінченню ігор ми відвідали місцеву річку, яка вразила дівчаток, адже ця ж річка Шполка протікає в нашому місті і має вигляд струмочка, а у Ватутіному — широка і простора.

Всі отримали безліч позитивних емоцій, дівчатка вперше їхали командою великим автобусом, відчули, що таке клуб, співали пісні. Незважаючи на результат, що не став основним у поїздці. Важливо було відчути командний дух, відчуття колективу. Адже від таких поїздок виховуються гравці, стають дисциплінованими.

Віталій ГОНЧАРЕНКО, тренер-викладача Шполянської ДЮСШ