Перший фінальний матч аматорського кубка України: перемога «ЛНЗ-Лебедин»

20 травня «ЛНЗ-Лебедин» проводив свій перший фінальний матч аматорського кубка України з футболу. Гра проходила в смт Миколаївка Сумської області.

На початку зустрічі ініціативою заволоділи господарі поля — команда «Вікторія», які більше контролювала гру, володіючи м’ячем. У середині першого тайму гості вирівняли гру, примушуючи господарів більше думати про оборону. У першій половині зустрічі жодній із команд не вдалося вразити ворота суперника, отже, перший тайм — 0:0.

У другій половині поєдинку йшла напружена боротьба. На 61-ій хвилині «ЛНЗ-Лебедин» кинув в атаку свого нападника Мар’яна Литовчака, якого в межах карної зони збили захисники господарів, арбітр призначив пенальті, його чітко реалізує Віталій Грицай — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Минає 4 хвилини і Тимофій Листопад робить рахунок 2:0 на користь гостей. Господарі поля йдуть уперед, але надійно діє захист «ЛНЗ-Лебедин».

На 75-ій хвилині нашій команді вдається ще один гол, який  дальнім ударом завершує Віталій Грицай — 3:0 на користь гостей, з таким рахунком закінчується цей поєдинок.

Друга фінальна гра, за рішенням ААФУ, відбудеться 10 червня на «ЛНЗ-Арені» с. Лебедин. Початок — о 16:00.

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 26 травня  в м. Золотоноша з командою «Спартак». Це буде матч 5 туру чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги.