Сміх і спів: шполяни відвели душу

«Лісапетний батальйон» потішив шполян своїм концертом 5 серпня у ККК «Космос».

Мабуть, народ таки скучив за дотепною піснею та народним гумором, бо у залі ККК «Космос» тоді яблуку було ніде впасти. Від пісенно-гумористичної атаки «Лісапетного батальйону» глядачі не лише сміялися, дехто підспівував і навіть притупцьовував ногами, які аж просилися до танцю. Важко було не заразитися «бойовим» азартом українських народних «секс-бомб», слухаючи такі пісні, як «Коза гасає по ріллі», «Секс-бомби», «Баби-голубоньки», «Три педалі, дві ноги».

Гурт «Лісапетний батальйон» — це збірна двох колективів «Бабине літо» і «Забава». Учасники колективу живуть у сусідніх селах Чемеровецького району Хмельницької області. Серед них є куми, родичі, брати, друзі. Вони всі часто збираються разом на свята, щоб обговорити домашнє господарство і поспівати. Керівник гурту, запальна Наталя Фаліон сама пише пісні, акомпанує, виступає солісткою і організовує гастролі. Багато років тому вона написала пісню, яка стала справжнім хітом інтернету – «Лісапет». Композицію у звичайному автобусі виконали мешканки Чернігівщини, а запис їхнього виступу вмить розлетівся в мережі і набрав тисячі переглядів.

Разом зі своїм «Лісапетом» драйвові жіночки під керівництвом Наталії Фаліон їздять чи не по всіх куточках України. Їх знають, люблять, їм підспівують незалежно від віку та статусу: односельці, сільські бабусі, дідусі, депутати, і навіть добре знані артисти. Нині графік «Лісапетного батальйону» розписаний далеко наперед. Чи не щодня їх запрошують на концерти, вечірки, телевізійні шоу. Нагадаємо, що голосисті жіночки також здобули перемогу у проекті «Україна має талант». Хіт «Лісапет мій, лісапет», який гурт виконав у фіналі шоу, підкорив суддів. Своїми виступами сільські артисти подолали усі етапи телевізійного шоу, впевнено крокуючи до своєї благородної мети — здобути перемогу в проекті, щоб на виграні кошти побудувати в рідному селі церкву. І мрію свою вони здійснили.

ТЕТЯНА ПРИХОДЬКО