Петро Порошенко: «Ми не маємо зволікати жодного дня у боротьбі з корупцією»

«Ми не маємо права зволікати із затвердженням директора і початком роботи Антикорупційного бюро», – заявив у суботу президент Петро Порошенко, зустрічаючись із директором Європейського бюро з боротьби з шахрайством Джованні Кесслером.

Принципова, послідовна та ефективна боротьба з корупцією є одним з найголовніших пріоритетів у 2015 році, наголосив Порошенко на зустрічі з Кесслером, якого було обрано одним із членів конкурсної комісії з обрання директора Національного антикорупційного бюро України.

При цьому президент додав, що «покладає велику надію на досвід усіх обраних членів конкурсної комісії з обрання директора Національного антикорупційного бюро як на визнаних авторитетів, яким вдасться визначити достойного фахівця у сфері протидії корупції», передає його слова прес-служба голови держави.

Петро Порошенко також наголосив на тому, що успішна діяльність бюро буде особливо важливою для впровадження реформ та створення атмосфери довіри до України. «Ми хочемо змінити ситуацію, зламати стару корупційну систему і створити нову ефективну систему протидії корупції», – зауважив президент.

Джерело:radiosvoboda.org