Петро Порошенко відвідав з візитом Францію

Президент України Петро Порошенко та Президент Франції Франсуа Олланд під час зустрічі на цьому тижні обговорили питання запровадження безвізового режиму для українців Європейським Союзом, співпрацю в економіці, залучення інвестиції, впровадження реформ та взаємодію в гуманітарній сфері.

Петро Порошенко подякував французькому колезі за дотримання Плану дій щодо безвізового режиму, який був складений і затверджений Європейською Радою. Глава держави впевнений, що після того, як оціночна місія зафіксувала повне виконання українською стороною взятих на себе зобов’язань, та після ухвалення Європарламентом і Єврокомісією механізму призупинення безвізового режиму буде прийнято відповідне рішення стосовно України.

У свою чергу, Президент Франції зазначив, що розуміє наскільки це питання важливе для українців. За його словами, нині розглядається можливість візиту в Україну міністра внутрішніх справ Франції, щоб зняти всі перешкоди в цьому питанні.

Співрозмовники торкнулися питання референдуму Brexit щодо подальшої долі взаємовідносин між Великою Британією та Європейським Союзом. «Дуже сподіваємось на мудрий вибір громадян Великої Британії щодо Brexit. Впевнений, що цінності, які об’єднали ЄС є непорушними, і в майбутньому Європа подолає виклики і залишиться сильною та об’єднаною», — зазначив Президент України. У свою чергу, Президент Франції висловив сподівання, що Велика Британія залишиться в ЄС і буде посилювати європейські цінності.

Петро Порошенко запросив голову Національних зборів Франції здійснити візит в Україну у зручний час.

Прес-служба Президента України.