Під час тижня французької мови  учні розширяли свій світогляд

Вивчення французької мови – процес складний, але багатогранний і цікавий, очевидно,що саме ця мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей і, безумовно, є потребою часу.

Учні 6-І класу, які тільки другий рік вивчають французьку мову як другу іноземну мову, з ентузіазмом долучились до проведення тижня французької мови, який був спрямований на популяризацію вивчення мови Вольтера, О.Дюма, Моне та Мане, Шарля Азнавура, Мірей Матьє, Джо Дасена, Патрісії Каас…. в рамках року французької мови в Україні.

Заходи, проведені протягом цього тижня, сприяли розширенню світогляду учнів школи. Адже власноруч виготовлені стіннівки, підготовлені учнями 6-І класу та їхніми батьками, представляли Францію, її видатних людей в галузях літератури, мистецтва, науки, культури, техніки, машиноіндустрії, світу моди, спорту та сприяли формуванню лінгвокраїнознавчої компетенції учнів школи. А підготовлені відеоматеріали по визначних місцях Франції, по музеях Парижу, відеокліпи популярних співаків, які транслювались в холі школи, створювали неповторну атмосферу Франції, що сприяло розвитку у школярів мотивації до оволодіння іноземною мовою, розвитку їх творчих здібностей, естетичних смаків.

У понеділок було оголошено план проведення тижня французької мови. Учні 5—11 класів взяли участь у загальношкільному квесті «Захоплюючий світ Франції». А середу 28 листопада було оголошено Днем французької мови в школі, під час якого учні 6-І класу разом з класним керівником Тамарою Кравченко продемонстрували свої успіхи в вивченні мови, запросивши всіх бажаючих на позакласний захід «Розмовляти французькою – це так цікаво!».

Крім цього учні 6-І класу долучились до Всеукраїнського конкурсу «Monlogementidéal»,створивши презентації - проекти свого улюбленого, майбутнього житла. Тож всі учні класу та їхній вчитель Тамара Кравченко із нетерпінням чекають на результати конкурсу, який буде оголошено 19 грудня 2018 року!