“Підготовка до походу в профі”: футбольний клуб зі Шполянщини змінив логотип та оновив клубний автобус

Футбольний клуб “ЛНЗ”, який на початку року змінив лебединську прописку на черкаську,  презентував новий логотип. Зі слів керівництва команди, такі зміни символізують новий етап у розвитку клубу, який незабаром почне боротьбу в професійному футболі. Зміни торкнулись і автомобільного парку клубу. Повернувшись зі зборів у Туреччині команда отримала оновлений автобус для виїзних ігор.

Про це інформує пресслужба команди.

Президент ФК “ЛНЗ” Андрій Полтавець зауважив, що це вже третій логотип за 15 років існування клубу. Перша зміна відбулася у 2015 році – на тому етапі розвитку клубу “ЛНЗ” став безперечним лідером обласного футболу та вийшов на всеукраїнський аматорський рівень.

- З новим логотипом ми переходимо в статус професійного клубу. Ми поєднали елемент попереднього лого, а саме головну частину логотипу власника клубу LNZ Group, та назву клубу LNZ виконаної ексклюзивним шрифтом. Саме в новий шрифт LNZ ми заклали філософію клубу - нашу амбітність, динамічний розвиток, націленість на мету та розуміння як її досягти. А наш новий слоган «Разом До Мети» тільки підтверджує наше прагнення досягнути амбітних цілей разом з уболівальниками клубу зі всієї Черкащини, - розповів президент. - Відзначу, що нове лого ми будемо використовувати як у повноцінному варіанті в формі щита, так і в скороченому – ексклюзивний шрифт “LNZ”, який наші вболівальники вже мали змогу побачити на екіпіруванні команди».

Зі слів менеджерів “ЛНЗ”, разом з емблемою клуб провів глибокий ребрендинг клубу, який буде втілювати крок за кроком, щоб влітку гідно представити Черкащину у професійному футболі України.

Ще одним етапом ребрендингу стала поклейка клубного автобусу у фірмовий колір команди – фіолетовий. 

Видозміна відбулась поки команда була на зборах в Туреччині. 

Автобус «VAN HOOL T916 Akron» вміщує 46 пасажирів. Його переобладнали під меншу кількість сидінь для комфорту футболістів.