Підозрюваного у повторній крадіжці взято під варту

Досудовим розслідуванням встановлено, що молодий житель Шполянщини, який вкотре вчинив таємне викрадення чужого майна (крадіжку), зламав замок та проник до підсобного приміщення на територію домоволодіння місцевого жителя, звідки викрав майно. Внаслідок вчинення злочину потерпілому було заподіяно матеріальну шкоду. Про це повідомляє начальник Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури Ольга Плетінь.

Правоохоронцями зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у приміщення.

У поточному році порушнику закону органом досудового розслідування вже інкримінувалося вчинення таких злочинів проти власності як повторні крадіжки, а також відкрите викрадення чужого майна, внаслідок чого прокурором до суду скеровані відповідні обвинувальні акти. При цьому, попередньо прокурором ініціювалося питання у суді про обрання молодому злочинцю запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, у тому числі для запобігання його повторним спробам скоїти кримінальні правопорушення. Проте зазначене клопотання прокурора раніше судом було задоволене лише частково та слідчим суддею прийняте рішення про обрання підозрюваному у вчиненні низки злочинів проти власності цілодобового домашнього арешту, який однак не втримав порушника від продовження своєї злочинної діяльності. 

Наразі йому оголошено про підозру у вчиненні нового злочину за ч. 3  ст. 185 КК України та цього разу прокурором доведено у суді необхідність застосування до злочинця саме тримання під вартою, що передбачає утримання особи в ізоляції від суспільства. Досудове розслідування та судовий розгляд кримінальних справ відносно правопорушника триває. У суді прокурор наполягатиме на справедливому та суворому покаранні для злочинця з метою захисту суспільства від злочинних посягань.