Піклуються про дітей не заради піару

У нашому районі є підприємство, продукцію якого обожнюють діти. В свою чергу там люблять дітей і всіляко їм допомагають, не афішуючи інформації про свої добрі справи. Та слава про благодійників вже давно і міцно закріпилася на теренах Шполянщини.

Мабуть, нікого не залишають байдужим милі оченятка та привітні посмішки маленьких мрійників, які проживають у Шполянській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті. Щороку до цього закладу на свято до Дня святого Миколая з’їжджаються гості, аби приділити увагу вихованцям та подарувати гостинці.

 Вже багато років поспіль ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» підтримує діток, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, а інтернат став їм другою домівкою. Традиційно малечі дарують солодощі від ТМ «Жайвір» та фрукти, а взамін отримують величезне задоволення від концертів за участі  дітей та їхніх власноруч вироблених подарунків для дорослих.

Назва заводу завжди звучить у списку щирих спонсорських подяк від директора та колективу школи-інтернату, хоча керівництво підприємства і не любить хизуватися своїми добрими справами. «Ми допомагаємо тому, що маємо таку можливість та відчуваємо потребу в допомозі дітям, а не через бажання піаритись», — коментує директор заводу Олег Кошовий.

Дарує підприємство смаколики і звичайним школам, які звертаються до них зазвичай напередодні новорічних свят. А ще часто школярів запрошують на екскурсії на виробництво, де можна і побачити на власні очі, як створюють улюблені ласощі, і одразу продегустувати їх.

Неможливо згадати хоча б один захід для дітей громади, де б не було подарунків від заводу продтоварів. Продукцією від ТМ «Жайвір» нагороджують учасників спортивних змагань, конкурсів, свят тощо. Не відмовляються тут і від спонсорської підтримки позашкільних закладів освіти.

Таке доброзичливе ставлення до дітей громади – гарний приклад для наслідування. Адже іноді буває так, що підприємці кажуть: «Я нічого нікому не винен, бо сплачую податки, а за ті кошти влада нехай купує сама все». Можливо воно й так, але соціально відповідальний бізнес є запорукою розвитку нашого суспільства.

 Тож хочеться від щирого серця побажати дирекції ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» ніколи не зупинятися творити добро, щоб і надалі смачні та якісні ласощі отримували дітки нашого краю. Натомість вам завжди віддячать щирими дитячими посмішками!

Олена Деміна