«Після Революції Гідності ми отримали контрреволюцію негідників»

Минулої неділі на центральній площі міста Шполи відбулася зустріч народного депутата України Юрія Сиротюка від партії ВО «Свобода» — автора Закону України «Про очищення влади», зі шполянами. Юрій Сиротюк представив громаді кандидата в народні депутати по округу №196 — Володимира Зуєнка, який на даний час працює головою Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації, був активним учасником Революції Гідності, сотник Майдану, кадровий військовий, підполковник. Гості довели до відома шполян свою політичну позицію та програмні засади партії ВО «Свобода», відповідали на багаточисельні запитання громадян. На початку спілкування всі виконали славень країни, вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні та всіх загиблих захисників України хвилиною мовчання. З усього сказано яскравими були окремі тези Сиротюка, що характеризують нинішню політичну ситуацію в країні. За його словами, Україну 23 роки розвалювала агентура Кремля. Москві потрібна наша країна як колонія рабів без прав на самовизначення, які відмовилися від своєї мови, культури, євроінтеграції.

Сьогодні триває війна — внутрішня і зовнішня. І ця війна почалася не в лютому цього року, а ще 360 років тому. Це війна за душі людей. Інформаційна війна Кремля набрала обертів і українці-патріоти в результаті тотального російського зомбування стали ідентифікуватися як фашисти. Громадяни ж України мають виконати Заповіт Кобзаря — зробити Україну українською. Борітеся — поборете! Ці пророчі Шевченкові слова допомагають у боротьбі за справедливість. До цього ми йдемо, але платимо дорогу ціну — кров найкращих патріотів. Нам потрібно позбавитися байдужості, бо саме з людської байдужості почалися розстріли на Майдані. Після Революції Гідності ми отримали контрреволюцію негідників…

Юрій Сиротюк наголошував, що за два роки невелика фракція ВО «Свобода» у ВР навчила парламентаріїв розмовляти українською мовою, протистояла свавіллю Януковича, перешкоджала його режимові. Тепер потрібно усувати наслідки його правління, а це нелегка справа. Щодо закону про люстрацію Сиротюк вважає, що це не полювання на відьом, а інструмент для повалення старих корупційних схем, вливання свіжої крові в управління державою. Процедуру люстрації пройшли в свій час всі країни східної Європи і стали сьогодні успішними. На питання громадян щодо люстрації на місцевому рівні Сиротюк відповів так: «Якщо в країні не діє закон, то народ відправляє своїх керманичів у баки для сміття, бо не бачить іншого виходу. Якби не було маленьких януковичів на місцях, то не було б великого зла у Києві. Але рано чи пізно Україна стане українською і європейською державою, а також обов’язково відбудеться Нюрнберг-2!». Також свободівці задекларували про одностайну позицію за мораторій продажу землі. «Землю іноземцям продавати не будемо!» — рішуче заявив Юрій Сиротюк.

На зустрічі побувала Наталія СТОРЧАК.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.