ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ В МАТЧІ З ЛІДЕРОМ ТУРНІРУ

6 вересня відбувся чотирнадцятий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги. ФК «ЛНЗ-Лебедин» свою чергову зустріч проводив в с. Білозір’я Черкаського району з чемпіоном області минулого року та лідером нинішнього турніру — командою «Зоря».
Гра розпочалася з масованих атак господарів поля і вже на 3-й хвилині вони повели в рахунку — 1:0. Гості повністю віддали ініціативу, півзахисники шполянської команди програвали центр поля. Після перших п’ятнадцяти хвилин ФК «ЛНЗ-Лебедин» перевів гру на половину поля команди «Зоря» та на 27-й хвилині Артем Охременко зрівнює рахунок — 1:1. Так завершився перший тайм.
Друга половина матчу пройшла за переваги гостей і на 64-ій хвилині Артем Гаркавий виводить ФК «ЛНЗ-Лебедин» вперед — 2:1. Але господарі на 71-й хвилині забивають пенальті (призначено за гру рукою нашого захисника). На 83-ій хвилині Артем Охременко робить рахунок 3:2 на користь ФК «ЛНЗ-Лебедин», але через декілька хвилин господарі знову зрівнюють рахунок — 3:3. Гості всією командою йдуть в атаку, та на 87-ій хвилині Артем Охременко забиває свій третій м’яч у зустрічі. Його хек-трік приносить важливу перемогу ФК «ЛНЗ-Лебедин» — 4:3.
Наступну гру ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 13 вересня в м. Золотоноша з командою СК «Пальміра» (с. Пальміра).