Письменники області з новим головою

Доктора філологічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України, завідувача кафедри української літератури та компаративістики – Володимира Поліщука - обрано головою Черкаського обласного осередку Національної спілки письменників. На звітно-виборчих зборах обласної організації, яка відбулася 8 лютого, за його кандидатуру проголосували одноголосно.

— Володимир Трохимович — відомий літературознавець, дослідник літератури рідного краю, — говорить ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко. — Неоціненний його внесок у популяризацію української літератури та літератури Черкащини. Має авторитет у середовищі науковців, загальноукраїнське визнання.

За інформацією Валентини Коваленко, яку члени спілки обрали першим заступником голови обласної організації НСПУ, письменники затвердили статут, план заходів на 2018 рік, обговорили проблеми гуманітарної сфери. На зборах був присутній голова НСПУ Михайло Сидоржевський та директор департаменту культури Олександр Шабатін.

— Останній вразив своєю орієнтованістю в проблемах національної творчої спілки і бажанням сприяти у їх вирішенні. За короткий час перебування на посаді Олександр Олексійович уже встиг розробити зі своїми підопічними програму підтримки творчих спілок Черкащини, — висловила свою думку у ФБ Валентина Михайлівна.

Ганна ШВЕЦЬ