Побачило світ офіційне видання Православної Церкви

Нещодавно побачив світ перший номер нового видання «Моя Церква». Про це на свої ФБ сторінці повідомив настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці Роман Саломатін.

—Тепер маємо ще одну унікальну можливість спілкування поза храмом – щомісяця виходитиме друком офіційне видання Київської Митрополії Православної Церкви України «Моя Церква», — зазначив він.

Предстоятель Блаженнійший Митрополит Епіфаній назвав це видання ще одним кроком у розбудові нашої єдиної Помісної Української Православної Церкви, тієї, яку кожен з нас справедливо може вже зараз називати своєю, рідною Церквою, яка має багатосотлітню історію, але залишається сучасною, яка втілює божественні істини – але є відкритою для всіх, хто хоче ці істини пізнати.

— Нехай Бог благословить добру справу як наш спільний дар до свята і як продовження праці поколінь, один із наріжних каменів якої заклав через Хрещення Руси-України святий Володимир, — благословив появу цієї газети Митрополит Епіфаній.

Як наголосив отець Роман, газету «Моя Церква» можна взяти в єпархіях ПЦУ, а також почитати в електронному варіанті на сайті «Павославна церква України».