Закріпились  на чолі турнірної таблиці

14 липня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин відбувся пропущений матч четвертого туру чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги — «ЛНЗ-Лебедин» приймав команду «УТК» с. Паланка Уманського району, яка є одним із лідерів чемпіонату області.

Гра розпочалася з обопільних атак. Суперники добре знають один одного, але поступово ініціативою заволоділа наша команда. На 22-ій хвилині Мар’ян Литовчак відкриває рахунок — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин», на 28-ій хвилині Мар’ян подвоює рахунок  — 2:0. Коли пішла 33-хвилина, Віталій Грицай доводить рахунок до 3:0, на 45-ій хвилині В’ячеслав Ткаченко дальнім ударом підбиває підсумок першого тайму — 4:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

На початку другого тайму гості скорочують відставання 4:1, проходить декілька хвилин, рахунок стає 4:2, гості відіграли ще один м’яч, продовжують шукати шляхи до воріт «ЛНЗ-Лебедин», але на 82-ій хвилині Артем Охременко доводить рахунок до 5:2.

З таким рахунком «ЛНЗ-Лебедин» переміг одного зі своїх переслідувачів, закріпившись на чолі турнірної таблиці чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги.