Побільше б таких депутатів…

Андрій Васильович Турченюк із с. Сердегівка — депутат сільської ради кількох скликань. Свого часу працював у місцевому господарстві, як і його дружина Олена Андріївна. Нині обоє — на заслуженому відпочинку. Та Андрію Васильовичу відпочинок тільки сниться. Бо увесь час працює, допомагає своїм односельчанам у різних роботах, відповідальний по догляду за кладовищем, обробляє могили померлих, у яких немає рідні, щовесни разом із внуком розчищає порослі та чагарники у селі, біля братської могили загиблих у війні сердегівців. Працює абсолютно безвідплатно, паливо для його власної бензопилки виділяє директор ТОВ «Отава» Андрій Скрипник.

Нині, на жаль, таких прикладів не часто зустрінеш.

— Побільше б таких депутатів, як Андрій Васильович, — каже сілький голова Людмила Зеленько. — У нашому селі він, як паличка-виручалочка. Якої роботи не візьмись, завжди допоможе. Це гарна сім’я, особливі люди, яких рідко зустрінеш. Його дружина — Олена Андріївна — все життя пропрацювала дояркою. Нині хворіє, але ніколи не забуває привітати всіх зі святом, поцікавитись справами односельчан.

У подружжя Турченюків троє дітей, вісім онуків і четверо правнуків. Мріють вони зустрітися своєю великою родиною, коли всі завітають влітку на ювілей до мами, бабусі і прабабусі.

А поки що Андрій Василович щоранку виходить із внуком Сергієм, щоб внести свій посильний вклад, аби їхнє рідне село було трішечки кращим.

Лариса БАЧИНСЬКА (фото автора).