Голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко відбув у зону АТО

Вранці 25 березня голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко та районний військовий комісар Олександр Тихонов відбули в зону АТО з гуманітарною допомогою для воїнів.

Мікроавтобус для поїздки надав мешканець Шполи Микола Самойленко. Автомобіль повністю завантажено необхідними речами для солдат — предметами особистої гігієни, спідньою білизною, продуктами харчування, маскувальними сітками. Все це допомогли зібрати сільгоспвиробники району, а також власноруч виготовили тушонку, іншу консервацію у селах Мар’янівка, Надточаївка, Лебедин, Водяне та інших.

Кошти для збору цієї партії допомоги також надала вчитель школи мистецтв Ольга Гегельська. Вони були зароблені на благодійному концерті учнів закладу. А ще очільник району передасть воїнам-землякам обереги, виготовлені дітьми Шполянщини.

За одним маршрутом з мікроавтобусом попрямував і військовий броньований автомобіль, який вже служив військовим в зоні АТО та був пошкоджений. Після технічного ремонту, який проводився в Черкасах за сприяння Олександра Тихонова, його знову передадуть на передову.

— Їду на фронт, щоб на власні очі пересвідчитися у реаліях війни, зустрінемось з нашими бійцями, вивчатимемо всі їхні потреби, щоб оперативно вирішувати, — сказав, від’їжджаючи, Володимир Миколайович.

Щасливої дороги та благополучного повернення побажали його колеги, які проводжали кортеж.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).