Почесні грамоти та іменні годинники — за особисті заслуги у становленні незалежної України

   24 серпня біля пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 26-ої річниці незалежності відбувся мітинг.

  Зі святом шполян привітав голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, який побажав усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

  За значні особисті заслуги у становленні незалежної України, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу та з нагоди Дня Незалежності України почесні грамоти Шполянської райдержадміністрації вручено облицювальниці меблевих деталей ТОВ «Шполянська меблева фабрика» Галині Шевченко, оператору машинного доїння СПОП «Відродження» Наталії Карповій , трактористу-машиністу сільськогосподарського виробництва ТОВ «ЛНЗ-Агро» с. Лебедин  Ігорю Петрійчуку,  працівниці  травматологічного відділення Шполянської центральної районної лікарні Світлані Мережко, фельдшеру амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Водяне Галині Поліщук, сільському  голові с. Веселий Кут Тетяні Діденко, секретарю сільської ради с.Товмач Галині Гетьман, землевпоряднику  сільської ради с. Лип’янка Ользі Миколаєнко, художньому керівникові районного Будинку культури Анатолію Міцкевичу, тренеру-викладачеві дитячо-юнацької спортивної школи Віталію Гончаренку, вчителю хімії, біології та екології загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 м. Шпола – Світлані Буз.

   Іменні годинники отримали головний  агроном ФГ «Ольвія» с. Матусів Володимир Пипченко   та комбайнер ФГ «Ольвія» с. Матусів Іван Гончаренко.

  У храмах Шполи цього дня пройшли  молебні за Україну, її мир та процвітання.

  Шполяни поклали вінки та квіти до пам' ятника Тарасу Шевченку та випустили в небо двадцять шість білих голубів, як символ миру та двадцять шість жовто- блакитних кульок. Вінки та квіти лягли до  Обеліску Слави та пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

   Вручено районні премії Івана Гончара та братів Коломійченків

  З нагоди дня Незалежності за збереження і розвиток кращих культурних надбань українського народу, вагомі досягнення у професійній та творчій діяльності районною премією імені Івана Гончара нагороджено народний аматорський гурт «Срібні струни» Шполянського районного будинку культури, керівником якого є Олександр Букарь.

  За багаторічну плідну творчу діяльність, вагомий внесок у розвиток української національної культури, професійну виховну діяльність премією відзначено і  керівника технічних гуртків Шполянської станції юних техніків Станіслава Мазурика

  Районну премію імені братів Коломійченків за вагомі досягнення в професійній діяльності, майстерність, спрямовану на збереження здоров’я населення району вручено колективу протитуберкульозного відділення Шполянської центральної районної лікарні та Лип’янської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

   Виставкове містечко «Шполянщина сьогодні»

   На районному стадіоні «Колос» за участю сіл  району було організовано виставкове містечко «Шполянщина сьогодні», де  було представлено  вироби народних умільців, сільськогосподарську продукцію. Тут проводились майстер – класи, було організовано  виставки виробів вихованців міських позашкільних закладів, працівників культури та народних умільців, розважальні заходи для дітей, спортивні ігри, змагання,  показові  виступи вихованців спортивних шкіл району, виступи музикантів – аматорів.

   На святковому ярмарку шполяни могли придбати для себе  сільгосппродукцію промислових та сільськогосподарських підприємств, підприємців.

   «Моя маленька незалежність»

   24 серпня  у парку дитячого дозвілля міста Шполи відбулась конкурсно-розважальна програма під назвою «Моя маленька незалежність».

   Вітали з Днем Незалежності та розважали малят з їхніми батьками артисти міського будинку культури: естрадний гурт «Шанс», лауреат всеукраїнських пісенних конкурсів Софія Домчук, а також танцювальний колектив «Еліт».

   Малеча мала можливість навчитись правильно і швидко зробити прикраси для волосся, виготовляти жовто-блакитні браслети, розфарбовувати. Дітки побачили на власні очі, як із шматочка глини народжується справжній посуд. Потому – веселитись, танцювати і просто раділи життю.

   Все це підготували та показали маленьким шполянам майстри Шполянської станції юних техніків (директор Лілія Усик): Станіслав Мазурик (гончарні вироби), Зоя Курінна (вироби із полімерної глини), Людмила Черевко (виготовлення патріотичних браслетів), а також Каріна Стеценко, учениця старших класів міської школи № 1 (виготовлення прикрас для волосся) та фейс-арт обличчя від студії «Кольорова булька».

   Комплекс розважальних заходів у дитячому парку відбувся за ініціативи Шполянської міської ради та спонсорської підтримки Шполянського заводу продтоварів (директор Олег Кошовий).