Подарунок від Руслани Лоцман і артистів «Народної філармонії»

Минулої суботи напередодні Міжнародного дня волонтера і Дня Збройних сил України в Сигнаївському сільському будинку культури відбулася зустріч волонтерів з учасниками АТО. Відкрила зустріч відома в районі волонтерка Галина Лоцман, яка розповіла присутнім про те, як зароджувався волонтерський рух на Шполянщині. Її розповідь супроводжував відеофільм про поїздки шполянських волонтерів до українських бійців на фронт. Розповідь Галини Лоцман доповнила її донька, також знана волонтерка Лілія Усик, яка поінформувала присутніх про тих благодійників, завдяки яким здійснювалася допомога захисникам України. За її підрахунками допомогу лише грішми впродовж двох останніх років небайдужі шполяни надали на суму 3 мільйони гривень.
Привітати бійців і волонтерів зі святами приїхали члени ми

стецького об’єднання «Народна філармонія» на чолі з її директором, заслуженою артисткою України Русланою Лоцман. Своїми чудовими виступами всіх присутніх в залі порадували народна артистка України Валентина Ковальська, солісти Національної філармонії України Тетяна Школьна, Олександр Рудько, Михайло Чигиринець і Каріна Кондрашевська, студентка Київського національного університету культури і мистецтв Олена Приз, наша сусідка зі Смілянщини Вікторія Кравченко та шполянка Софійка Домчук.

Найактивнішим «помічником» артистів став цього вечора шполянин, колишній кіборг Едуард Тимчак (псевдо «Чорний Прапор»). Він і різноманітні танцювальні «па» виконував, і гопак танцював, за що заслужив бурхливі оплески присутніх.

Фоторепортаж Віктора КРАВЧЕНКА.