Подарунок від землі Богдана і Тараса

З 17 лютого по 14 березня за ініціативи директора районної організації іміджевої програми «Таланти третього тисячоліття» «Юні таланти Черкащини» Тетяни Ксенофонтової 25 учнів, дипломантів танцювальних, пісенних, музичних та спортивних конкурсів Черкаської області оздоровлювалися у дитячому санаторії «Джерело» м. Трускавець. Від Шполянського району в цю групу було включено Ярослава Гукала, Ярослава Дубину, постійних учасників зразкового дитячого танцювального колективу «Барвінок» Шполянського будинку школярів та Тамілу Лифар, сержанта козацтва, наказного ройового, юного воїна та берегиню рою «Гайдамаки» І сотні Лебединського козацького куреня імені Петра Дорошенка.

У трускавецькій оздоровниці близько 300 дітей, які проходили комплексне оздоровлення, були присутні на концерті від землі Богдана та Тараса, подарованому дітьми з Черкащини, який організували музичний керівник санаторію Любов Микитин та директор Іміджевої програми «Таланти третього тисячоліття» «Юні таланти Черкащини» Тетяна Ксенофонтова.

Юні черкащани демонстрували захопливі мелодійні звучання скрипки, флейти, саксофона, виконання українських пісень, зачаровували мистецтвом танцю та декламували вірші Тараса Шевченка. Під оплески «Браво!» учасники концерту отримали грамоти-подяки від головного лікаря санаторію «Джерело» Сергія Саранчі за розвиток та збереження культурної спадщини, популяризації відомих діячів рідного краю та участь у художній самодіяльності. Головний лікар усіляко намагався зробити відпочинок дітей із Черкащини максимально комфортним, а персонал закладу був дуже привітним, чим підкорив їхні серця.

Батьки дякують працівникам дитячого відділення комунального закладу «Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради та директору районної організації Іміджевої програми «Таланти третього тисячоліття» «Юні таланти Черкащини» Тетяні Ксенофонтовій за надану можливість оздоровити дітей та представити Черкащину на високому рівні.

Оксана ГУКАЛО, Тетяна ДУБИНА та Світлана ЛИФАР, батьки.