ПОДЯКА ЗА ПРИКРАСУ МІСТА

Шполяни потурбувались про святкове оформлення міста

Є безліч новинок, які цього року вирізняють проведення новорічно-різдвяних свят в адмінцентрі Шполянської громади. Колориту додають і яскраві ілюмінації, естетично доповнюючи святкове оформлення новорічного міста.

Міський голова Сергій Кравченко щиро вдячний всім, хто нинішнього року долучився до організації прикрашання нашої Шполи.

Зокрема: педагогічному та учнівському колективу Лебединського НВК І-ІІ ступенів № 3 (директор Сергій Осаула),   якіподарували Шполянській громаді головну  красуню – ялинку ; комунальним підприємствам «Благоустрій» та «Комунальник-сервіс» за допомогу в прикрашанні новорічного  дерева та центральних алей міста. Майстрам та вихованцям Шполянської станції юних техніків (директор Лілія Усик) – за виготовлені новорічно-різдвяні декорації, які у свято прикрашали і доповнювали міську ялинку, створюючи гарний святковий настрій.

Щира подяка всім державним установам та організаціям, місцевим приватним підприємцям, які долучились до створення новорічного колориту на прилеглих територіях своїх підприємств та організацій.

Особлива вдячність директору ПАТ «Шполянське АТП-17150» Віктору Сушку та директору Шполянського заводу продтоварів Олегу Кошовому за виявлену творчість у створенні новорічно-різдвяних композицій, креативно оформлені новорічні ілюмінації біля  підприємств.

Ось так всі разом ми робимо своє місто ще кращим, привабливішим, створюючи гарний святковий настрій усім жителям громади.